Plnič chémie Dosing Pot 3,5LPlnič chémie Dosing Pot 3,5L
  Recenzia (0)
  280,01 €

  All-produkty-Magnaclean

  Spoločnosť PETROSS, s.r.o., sa zaoberá výhradne dovozom a distribúciou produktov MagnaClean na Slovensku. Sme si vedomí, že týmto prinášame na slovenský trh širokú škálu nových produktov, ktoré sú svojou kvalitou, účinnosťou, flexibilitou a jednoduchosťou montáže bezprostredne jednotkou na trhu. Kompletný sortiment produktov je už k odberu.

  PETROSS, s.r.o., ako partner spoločnosti Adey Innovation LLP, ktorá je popredným britským výrobcom magnetických filtrov pre údržbu a ochranu systémov ústredného vykurovania vieme, že máme na svojej strane silného partnera, ktorý sa s priemernými výsledkami neuspokojí a neustále si kladie vyššie ciele.
  Vo Veľkej Británii je namontovaných už viac ako 2 mil. MagnaClean filtrov, pričom spoločnosť Adey postúpila a expandovala v roku 2014 už aj na európsky trh. 
  Tento rozmach spoločnosti hovorí o vysokej kvalite a profesionalite produktov, s ktorými sa nebojí vstúpiť aj na trh obsadený konkurenciou. MagnaClean filtre sú na slovenskom trhu novinkou.
  V porovnaní s konkurenčnými značkami majú filtre ako aj chemikálie MagnaClean niekoľkonásobne vyššiu účinnosť zachytávať škodlivý čierny kal oxidu železa, ktorý sa vytvára vo vykurovacích systémoch. Nainštalovaním filtra a použitím príslušných chemikálií MagnaClean od spoločnosti Adey, Vám spoločnosť PETROSS, s.r.o. pomáha dlhodobo znížiť náklady na vykurovanie, údržbu, ako aj ochranu kotla. Ponúkame Vám tým profesionálne riešenie pre odstránenie nežiadúcich účinkov čierného kalu oxidu železa.

  Spoločnosť PETROSS, s.r.o. dodáva na slovenský trh MagnaClean filtre a chemikálie aj pre priemyselné riešenia, čím zabezpečuje aj ponuku širokého sortimentu filtrov pre všetky typy a veľkosti budov a vykurovacích systémov spolu s komplexnou ponukou vylepšených vysokoúčinných chemikálií, ktoré sú zároveň šetrné k súčastiam vykurovacieho systému.

  Pre viac informácií o produktoch MagnaClean od spoločnosti Adey, prosím navštívte oblasť našich webových stránok, ktorá najviac vyhovuje Vašim potrebám a detailnejšie pojednáva o danej problematike.

  Kontaktné miesto v Bratislave máme na adrese: Zrínskeho 1203/2, Bratislava 81103


  Vizitka

  Logo PETROSS partner of ADEY

  instalujem-magnaclean