Plnič chémie Dosing Pot 3,5LPlnič chémie Dosing Pot 3,5L
  280,01 €

  Možnosti bezpečnej platby

  použitím SSL pri nákupe u nás si môžete vybrať z nasledovných platobných spôsobov podľa toho, ktory Vám najviac vyhovuje:

  Online platby pre nás zaisťuje Platobná brána ComGate. Poskytovatel služby, je spoločnosť ComGate Payments, a.s. Je to licencovaná Platobna inštitúcia pôsobiaca pod dohľadem Českej národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

  Platba kartou

  Najrychlejší zpôsob zaplatenia online. Do rozhrania Platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom ppásiku na zadnej strane platobnej karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete požiadaný/á o zadanie číselného kódu, ktorý obdržíte SMS-kou od svojej banky.

  comgate-karetni-loga.png

  Platba bankovím prevodom

  Okamžitá platba prostrednictvom internetového bankovnictva. Platobná brána ComGate Vás presmeruje do vašeho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz. 

  platebni-brana-comgate-banky.png

  Po dokončení platby budete presmerovaný/á späť do obchodu. Platba je potvrdena okamžite, následne budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.