Plnič chémie Dosing Pot 3,5LPlnič chémie Dosing Pot 3,5L
  280,01 €

  Ako predĺžiť životnosť kotla

  pristupujte zodpovedne k finaníám a investujte do MagnaClean, ktorý šetrí Vaše úspory.

  Dá sa to? Ako na to? Nezúfajte si... vieme Vám s tým pomôcť. Preplachom vykurovacieho systému so zariadením MagnaClense sa odstránia nečistoty, ktoré nepriaznivo vplývajú na Váš vykurovací systém. Pomôžeme Vám účinne odstrániť závady, ktoré vznikajú následkom prítomnosti čierneho kalu oxidu železa. Výsledkom je, že ušetríte financie následkom efektívneho vykurovania Vašej nehnuteľnosti a nie sú potrebné časté servisné výjazdy na opravu Vášho kotla. Viac o preplachu s trvalou ochranou vykurovacieho systému sa dozviete na našej stránke v sekcii preplach.

  Čo viac môžete urobiť pre svoj kotol? Po preplachu  môžete svoj vykurovací systém trvalo a účinne chrániť namontovaním cyklónovo-magnetického filtra MagnaClean od spoločnosti Adey. Vyberte si pre Váš vykurovací systém ten správny z rady filtrov v sekcii produkty.  Inštaláciou cyklónovo-magnetického filtra MagnaClean pred vstupom vratnej vody do kotla, najviac chránite Váš kotol. MagnaClean filter totiž zachytáva 99% nečistôt, ktoré sa vytvoria vo vykurovacom systéme. Výhodou tohto filtra je, že nemusíte dokúpiť žiadne náplne a filter je plne funkčný. Jednoduchá obsluha pri servisnej prehliadke prepláchnutím magnetického jadra je jeho ďalšou výhodou.

  Pri inštalácii cyklónového-magneticko filtra MagnaClean pre maximálnu účinnosť požiadajte Vášho inštalatéra o použitie originálnych chemikálii z radu MagnaClean, ktorými si môžete ešte viac ochrániť Váš vykurovací systém. Tieto chemikálie totiž zabraňujú tvorbe a usádzaniu nečistôt vo vykurovacom systéme.

  Pozrite si video, na akom princípe funguje preplachovací systém MagnaClense:  VIDEO MagnaCleanse 

  © 2014-2017 Adey.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt
  Nakupujte u našich partnerov: E-shop

  www.MagnaClean.sk