Plnič chémie Dosing Pot 3,5LPlnič chémie Dosing Pot 3,5L
  280,01 €

  Prečo riešiť problémy vykurovacieho systému produktmi MagnaClean?

  Moderné kotle sú doposiaľ najúčinnejšie, avšak ich slabou stránkou sú jemné a úzke vodné cesty, obzvlášť v oblasti výmenníka, kde sa ukladá čierny kal oxidu železa. To spôsobuje, že takéto kotle sú viac citlivé na škodlivé účinky čierneho kalu oxidu železa, biologické a iné nečistoty. Dokonca aj kvalitný kotol rýchlo znižuje svoju účinnosť, ak je zapojený v systéme, ktorý je znečistený kalmi oxidu železa. Výkon kotla a jeho životnosť znižuje aj neodborne prepláchnutý vykurovací systém, ktorý nie je pravidelne udržiavaný chemickou úpravou vody. 

  Preplach a úprava vody môže pomôcť, avšak je to stále len dočasné riešenie. Kvalita vody vo vykurovacích systémoch sa časom postupne zhoršuje vznikom biologických aj nebiologických nečistôt. Tieto nečistoty vznikajú v teplom prostredí vykurovacieho systému pôsobením vody a kyslíka na kovové časti systému. 
  Preto pri preplachu odporúčame na spiatočné potrubie z vykurovacieho systému nainštalovať pred kotol ponúkaný vysokoúčinný cyklónovo-magnetický filter MagnaClean. Spoločnosť Adey prináša na trh najširšiu ponuku cyklónovo-magnetických a magnetických filtrov vôbec, ako aj chemické prípravky, a tým ponúka optimálne riešenie pre celé portfólio zákazníkov, teda aj pre Vás. Filtre rady MagnaClean a Commercial od Adey svojou veľkosťou a vlastnosťami sú tým správnym riešením pre rôzne veľkosti vodných vykurovacích systémov. Jedná sa o inštalácie už od jedno-izbového bytu, až po priemyselné jednotky, pre veľké podniky, či teplárne. Z tejto rady si určite viete vybrať riešenie, ktoré je pre Vás šité na mieru.

  O správnej voľbe cyklónovo-magnetického filtra MagnaClean sa poraďte s nami, alebo s Vašim kúrenárom. Preplach s chemickou úpravou vody a súčasne montáž MagnaClean filtra odporúčame kvôli trvalej ochrane vykurovacieho systému. Takto zabezpečený vykurovací systém a hlavne kotol, často najdrahší komponent, je chránený pred nežiadúcimi účinkami čierneho kalu oxidu železa.

   Ako na to? V prvom rade je potrebné identifikovať, v akom veľkom vykurovacom systéme máte záujem riešiť problematiku nežiadúcich účinkov kalu oxidu železa. Veľkosť vykurovacieho systému sa dá do určitej miery identifikovať podľa priemeru vykurovacieho potrubia pri vstupe do kotla. Ak si neviete rady, obrátte sa na nás a radi Vám poradíme, ktorý z filtrov MagnaClean od spoločnosti Adey by mal byť nainštalovaný na Vašom vykurovacom systéme. Odborná konzultácia a správny výber magnetického filtra Vám zabezpečí udržanie vysokej účinnosti celého vykurovacieho systému, ako aj najlepšiu ochranu vykurovacieho zariadenia a Vašich investícií.

  © 2014-2017 Adey.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt
  Nakupujte u našich partnerov: E-shop

  www.MagnaClean.sk