Plnič chémie Dosing Pot 3,5LPlnič chémie Dosing Pot 3,5L
  Recenzia (0)
  280,01 €

  Predstavujeme magnetické filtre do každého kúrenia v domácnosti aj pre Vás.

  Predstavujeme magnetické filtre do každého kúrenia v domácnosti aj pre Vás.

  Sortiment jedinečných cyklónovo-magnetických filtrov pre domácnosti a priamo-prietokových pre priemyselné odvetvie ponúkaných spoločnosťou PETROSS, s.r.o. je aj na Slovensku najväčším vo svojom priemyselnom odvetví a ponúka širokú škálu uplatnenia aj v náročných podmienkach. Nenecháme sa zaskočiť ani tými najnáročnejšími výzvami pri priemyselných vykurovacích systémoch a zároveň vieme vyriešiť problém s odstraňovaním kalu oxidu železa aj v malých bytových priestoroch s vlastným systémom vykurovania.

  V tejto uponáhľanej dobe, každý očakáva výsledky okamžite. MagnaClean účinkuje už v priebehu niekoľkých sekúnd. Sami sa presvedčte o tom, ako rýchlo a účinne filtre MagnaClean zachytávajú čierny kal oxidu železa. Flexibilita filtrov určených pre domácnosti umožňuje prispôsobiť sa aj veľmi náročným podmienkam v stiesnených priestoroch. Máme radu troch filtrov, ktorá presiahne očakávania aj náročných zákazníkov. Najpredávanejší Magnaclean Professionál 2 je vhodný pre väčšinu domácností. Ponúkame taktiež filtre pre malé systémy, ako byty Magnaclean Mikro 2. Ako posledný z rady pre domácnosti je najväčší filter z tejto rady a to MagnaClean Professional 2XP.

  Riešenie magnetickej filtrácie pre domácnosti:

   

  Kliknutím na obrázok prejdete do obchodu

    

  Komerčné riešenie magnetickej filzrácie väčších vykurovacích systémov:

  Spoločnosť Adey s produktmi MagnaClean sa zamerala na vysokú kvalitu a profesionalitu svojich produktov, čím poskytuje zákazníkovi maximálnu spokojnosť s jeho investíciou, ktorá mu šetrí financie dlhodobo. Výsledok vynikajúcej účinnosti je preukázateľný modernou technológiou termokamier, ktoré odhalia skrytý problém vo vnúrti radiátorov v podobe usadeného kalu oxidu železa, ktorý spôsobuje chladné miesta na radiátoroch, a tým znižuje ich účinnosť. Výsledky a účinnosť odborníkmi odporúčaných filtorv MagnaClean spolu s vylepšenými, vysokoúčinnými chemikáliami, ktoré sú zároveň šetrné k Vášmu vykurovaciemu systému. Filtre a chemikálie MagnaClean sú dnes dostupné na Slovensku. Zakúpením, odbornou montážou filtrov MagnaClean a aplikovaním chemikálií môžete aj Vy doplniť rady našich spokojných partnerov, či zákazníkov. Portfólio produktov, ktoré ponúkame, je pripravené, aby ste Vami objednanými produktmi MagnaClean mohli disponovať aj Vy, a to už v nasledujúci pracovný deň od potvrdenia Vašej objednávky.

  Patentované rýchloupínacie úchyty umožňujú pri filtroch MagnaClean od Adey rýchlu a ľahkú montáž, obsluhu a neskôr aj ich údržbu. Tieto filtre nevyžadujú ďalšie investície a nevyžadujú ani následné vymieňanie žiadaných častí. Obsluha spočíva v opláchnutí magnetického jadra, cyklónového filtra. To znamená, že sú pri následnom používaní bez-nákladové, čo je obrovskou výhodou v pohľade na ďalšiu úsporu a výhliadky do budúcna.

  Ponúkame Vám od najmenšieho filtra na trhu MagnaClean Micro2 až po najväčší filter MagnaClean Commercial 8", ktorý je určený pre ťažké priemyselné využitie, ako aj bezkonkurenčný preplachovací systém MagnaCleanse.

   Zanechajte odpoveď