Plnič chémie Dosing Pot 3,5LPlnič chémie Dosing Pot 3,5L
  280,01 €

  ADEY prináša do magnetickej filtrácie Inteligentné riešenie s MagnaClean Professional 3 Sense

  ADEY prináša do magnetickej filtrácie Inteligentné riešenie s MagnaClean Professional 3 Sense

  MagnaClean Professional 3 Sense

  V týchto neistých časoch COVID-19 si mnoho prevádzok musí zvyknúť na prácu iným spôsobom. Inštalatéri sa z toho nevynímajú. Claire Miller, marketingová riaditeľka spoločnosti ADEY, radí, ako môžu inštalatéri pomôcť zákazníkom z bezpečnej vzdialenosti.

  „S rastúcim počtom ľudí, ktorí v súčasnosti pracujú z domu, sa zintenzívňuje využívanie systémov kúrenia a ohrevu TÚV v domácnostiach, ktorých spoľahlivú funkčnosť všetci považujeme za samozrejmosť.“

  Majitelia domov sa chcú ubezpečiť, že ich kotol funguje efektívne, najmä v tomto období, kedy je pre servisných technikov náročnejšie vykonávať opravy porúch kvôli neustále meniacim sa nariadeniam hygienikov ovplyvnených okolnosťami. 

  MagnaClean Professional 3 Sense

  MagnaClean KOMUNIKUJE CEZ APLIKÁCIU

  Z odstraňovania kalu v ústredných kúreniach v týchto časoch môžu ťažiť inteligentné technológie. Inštalatéri chcú aj naďalej poskytovať kvalitnú starostlivosť o ústredné kúrenie aj v komunitách, a to najmä komunít starších ľudí, ako zraniteľnej skupiny. 

  Renomovaní inštalatéri, ktorí držia krok s dobou, tak môžu urobiť pokiaľ majú k dispozícii nástroje, ktoré im to umožnia. 

  Kaly sú prvou príčinou porúch a znižovania účinnosti kotlov. Takže použitie riešení, ako je inteligentný filtračný systém MagnaClean Professional 3 Sense, znižuje poruchovosť kotla spôsobenú čiernym kalom, udržuje účinnosť kotla na maximálnej úrovni a jeho potrebu servisného prečistenia viete skontrolovať na diaľku. 

  Ptipojte svoj magnetický filter na Internet.

  Inovatívna technológia filtra a možnosť vzdialeného monitorovania meria množstvo zachyteného kalu vo filtri a upozorní inštalatéra, či servisného pracovníka prostredníctvom aplikácie ADEY ProClub. Je to jednoduchá aplikácia, ktorá umožňuje vzdialené monitorovanie filtrov MagnaClean Professional3 Sense. Aplikácia informuje inštalatéra o hladinách kalu skôr, ako spôsobia akýkoľvek problém.

  MagnaClean Professional3 Sense je jediný produkt na trhu, ktorý je špeciálne navrhnutý na diaľkové monitorovanie hladiny kalu, aby sa zabránilo poruchovým výpadkom kotla skôr, ako k nim dôjde. Aktívne monitorovanie problému s kalom prinesie úsporu domácnostiam a tiež podporuje udržateľnejšiu budúcnosť. Odhaduje sa, že efektívne prevádzkované vykurovacie systémy znížia účty za vykurovanie domácností až o 95.- Eur ročne, zatiaľ čo vykurovací systém v dobrom prevádzkovom stave by mal znížiť emisie uhlíka až o 7% na priemernú domácnosť.

  MAGNACLEAN PROFESSIONAL 3 SENSE

  MagnaClean Professional 3 Sense

  Vyjdite v ústrety svojim zákazníkom a ponúknite bezpečie v podobe inteligentnej technológie, ktorá prináša riešenie s MagnaClean Professional3 Sense. Tento výnimočný filter dokáže odhaliť skrytý problém s nárastom čierneho kalu v ústrednom kúrení skôr, ako bude nevyhnutná finančne náročná servisná oprava kotla. Chrániť zdroj tepla, schopnosťou diaľkového monitorovania, poskytuje pridanú hodnotu. Vďaka inteligentnej technológii môže zvýšiť účinnosť kotla nie len v čase, keď sú prísnejšie opatrenia COVID-19.

  Pomocou aplikácie ProClub môžete tieto nainštalované filtre MagnaClean monitorovať na diaľku, a tak máte prehľad o stave vykurovacieho systému bez toho, aby ste museli nehnuteľnosť navštíviť. Poskytuje Vám okamžitú vizuálnu referenciu o stave nainštalovaného filtra a upozorňuje na všetky systémy v domácnostiach, ktoré si už vyžadujú pozornosť.

  Aj majitelia domov majú prístup k prehľadu o stave systému s vedomím, že v prípade potreby odbornej pomoci používateľov upozornia. Navyše telo filtra na WiFi module obsahuje LED indikátor, ktorý znázorňuje množstvo zachyteného kalu a kedy sa vyžaduje servisný preplach filtra. Aplikácia pre vlastníka nehnuteľnosti je ľahko pochopiteľná, ľahko použiteľná a poskytuje majiteľovi istotu a bezpečie.

  Systém MagnaClean Professional3 Sense pomáha zviditeľniť problém s kalom, aby sa dal ľahko odhaliť a následne riešiť. Pomáha inštalatérom pri plánovaní ich práce tým, že ich upozorní na úlohy údržby alebo požiadavky na služby a poskytuje transparentnosť, pričom pomáha vybudovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi.

  MagnaClean Professional 3 Sense so snímačom a pripojenim na WiFi

  Renomovaní inštalatéri takto znižujú počet drahých servisných opráv po výpadku kotla a prispievajú k lepšiemu environmentálnemu výkonu ústredného kúrenia. Tak spoločne znižujeme emisie CO2 vďaka lepšie riadeným vykurovacím systémom a optimálne chráneným kotlom.

  Budujte svoje podnikanie v domácnostiach s mnohými renomovanými inštalatérmi v kúrenárskom priemysle, ktorí nie sú schopní naplno pracovať a úspešne podnikať aj počas obdobia COVID-19. 

  Podporíme Vás prostredníctvom online zaškolenia k používaniu aj týchto technológií. 

  Pomáhame inštalatérom lepšie porozumieť jasným prevádzkovým a obchodným výhodám riešenia MagnaClean Professional3 Sense a spôsobu, akým môžu majiteľom domov poskytnúť najlepšiu ochranu vykurovacieho systému. Tým, že poskytneme inštalatérom podporu pri riešení problémov s chemickou úpravou vody, môžeme spoločne pomôcť znížiť účty za vykurovanie pre domácnosti a ich používateľov.

  Viac informácií o všetkých produktoch a možných riešeniach nájdete na stránke www.adey.sk

   Zanechajte odpoveď