Plnič chémie Dosing Pot 3,5LPlnič chémie Dosing Pot 3,5L
  Recenzia (0)
  280,01 €

  Nové filtre MagnaClean oslavujú víťazstvo

  Nové filtre MagnaClean oslavujú víťazstvo

  Niektoré produkty ADEY oslavujú víťazstvo hattrick trikov v užšom výbere

  Bol to úspešný začiatok roka pre globálneho výrobcu produktov pre úpravy vody "ADEY", ktorý uviedol, že spoločnosť získala ďalšie ocenenia.

  Na H&V News Awards 2020 boli v rovnakej kategórii ocenené iba dva produkty z radu domácich magnetických filtrov ADEY na trhu. MagnaClean Professional 3 Sense® a MagnaClean Atom ™ sú doma na HVAC a v rámci užšieho výberu sú stabilnou súčasťou tejto kategórie spolu so siedmimi ďalšími nominovanými. Atóm bol ocenený aj v kategórii inovatívnych produktov v súťaži Building Community Awards 2020.

  Magnetický filter ATOM ¾"

  Atom ¾" - magnetický filter / odkalovačFlexibilita

  „Teší nás, že môžeme pokračovať v našich osvedčených výsledkoch dosahovania užšieho výberu cien pre spoločnosť ADEY,“ uviedol generálny riaditeľ skupiny Matthew Webber. „H&V News Awards nám priniesli úspech v minulosti, naposledy v minulom roku, keď MagnaClean DRX® získala komerčný produkt HVAC roka. Sú tak poctené uznávanými priemyselnými oceneniami, a vždy je pre nás veľkou cťou získať ocenenia pre naše najlepšie výrobky. Je tiež potešujúce, že Atom získal druhú nomináciu v kategórii zameranej na sociálne bývanie.
  Jedinečné odkalovače / filtre rady DRX k nahliadnutiu:

  ODKALOVAČE DRX 2" až 4"

  Komerčný DRX magneticky priamo prietokový odkalovač

  Professional3 Sense aj Atom sú novými prírastkami do našej rady domácich filtrov a každý pomáha inštalatérom vyriešiť konkrétne problémy, ktorým pri svojej práci čelia. Professional3 Sense umožňuje inštalatérom dať majiteľom domov úplnú kontrolu a bezstarostnú myseľ pomocou inteligentnej technológie na prijímanie upozornení na zachytené množstvo čierneho kalu z kúrenia pri veľmi háklivých vykurovacích systémoch a tam, kde je nepretržitá prevádzka neodmysliteľnou súčasťou chodu prevádzky. Tento filter pomocou WiFi modulu a senzorom na snímanie množstva zachyteného kalu, poskytuje možnosť sa pripojiť na filter priamo cez smartfón a tak mať prehľad o stave zachytených nečistôt. Pomocou filttra Professional3 Sense tak môžu vyriešiť potenciálne problémy skôr, ako by neristoty mohli spôsobiť poruchu na kotli alebo vo vykurovacom systéme.

  MagnaClean Professional 3 Sense

  MagnaClean Professional 3 Sense

  Atóm je super kompaktný, priestorovo úsporný filter, ktorý bol navrhnutý tak, aby prekonal výzvu umiestnenia filtra tam, kde je obmedzený kritiicky priestor. Na inštaláciu a údržbu je potrebných iba 115 mm. “

  H&V News Awards sa konali v hoteli Grosvenor House v Londýne vo štvrtok 30. apríla a ceny Building Community Awards sa konali v Athene v Leicesteru v piatok 28. februára.

  H&V ocenenie


  Zdroj informácií stránky Adey.com

   Zanechajte odpoveď