Plnič chémie Dosing Pot 3,5LPlnič chémie Dosing Pot 3,5L
  Recenzia (0)
  280,01 €

  Spoločnosť ADEY investuje do nových technológií

  Spoločnosť ADEY investuje do nových technológií

  Spoločnosť PETROSS, s.r.o. je partnerom ADEY, ktorá neusále investuje do svojho rozvoja a teraz aj do nových výrobných a distribučných zariadení.
  Globálny výrobca produktov pre úpravu vody vykurovacích systémov a priekopník v oblasti magnetickej filtrácie - ADEY, investuje do svojho neustáleho rozširovania aj v roku 2020 oznámením tretieho miesta, účelového zariadenia s rozlohou 44 000 štvorcových stôp so sídlom v Gloucestershire. Pozrite si krátke video:

   

  Nové zariadenie, ktoré otvorili svoje dvere v marci, je kľúčovou súčasťou zabezpečenia toho, aby spoločnosť ADEY naďalej vyrábala produkty a služby najvyššej kvality v kontrolovanom prostredí.

  Matthew Webber, generálny riaditeľ skupiny ADEY, hovorí: „Od doby, kedy spoločnosť ADEY vytvorila technológiu magnetickej filtrácie pred viac ako 15 rokmi, sme zaznamenali významný rast, ktorý sa stal globálnym zastúpením v predajoch a operáciách pokrývajúcich Spojené kráľovstvo, Európu, Severnú Ameriku a ázijsko-pacifický región.

  Aktuálne pôsobenie na celosvetovom trhu.

  „Zaviazali sme sa poskytovať inovatívne a vysoko kvalitné produkty a služby zákazníkom po celom svete. Preto je dôležité, aby sme naďalej disponovali kontrolovateľnou, škálovateľnou a trvalo udržateľnou platformou na zvyšovanie dopytu po našich výrobkoch a službách. Investovanie do tohto dodatočného zariadenia tento cieľ ďalej spĺňa. ““

  Nové zariadenie vytvorí pre miestnu oblasť prvých 40 nových pracovných miest a cieľom ADEY v nasledujúcich rokoch je prilákať viac talentov do tejto živej a vysoko kvalifikovanej časti krajiny.

  Prevádzkový riaditeľ ADEY, Lee Carlin, hovorí: „Je to vzrušujúci čas pre podnikanie a ten správny čas na rozšírenie a investovanie do našej prevádzkovej štruktúry, aby sme pomohli riadiť dodávky a rast na britskom trhu av zámorí. „Ako výrobca sa snažíme lepšie riadiť environmentálnu stopu a dopady nášho podnikania. Jedným z dôvodov, prečo sme sa rozhodli pre St Modwen Park Gloucester, boli silné poverenia rozvoja týkajúce sa udržateľnosti. Nové stránky podporujú mnohé z našich cieľov v oblasti životného prostredia a spoločnosti, ako napríklad prechod z dieselových vozidiel na hybridný vozový park využívajúci miestne nabíjačky. Je to skvelá platforma, ktorá bude základom podpory nášho budúceho rastu. “

  Adey--sklad-hala

  Zdroj článku tu.

   Zanechajte odpoveď