Plnič chémie Dosing Pot 3,5LPlnič chémie Dosing Pot 3,5L
  Recenzia (0)
  280,01 €

  MagnaClean MC1+ Protector je inhibítor

  MagnaClean MC1+ Protector je inhibítor

  MagnaClean MC1+ Protector je inhibítor pre vykurovacie systémy. Balenie 500 ml - na 125l vykurovacej vody!


  Zachováva vysokú účinnosť vykurovacieho systému, chráni aj jeho ostatné súčasti a predlžuje životnosť kotla. Zabezpečuje dlhodobú ochranu systémov ústredného kúrenia pred koróziou a tvorbou vodného kameňa. MC1+ PROTECTOR je PH neutrálny preto nie je potreba výplachu prípravku zo systému.
  Best-Practice-img4-MagnaClean-ADEY-PETRO

  V záujme zaistenia dlhodobej ochrany by ste mali zabezpečiť, aby úroveň koncentrácie MC1+ bola udržiavaná a každoročne podľa potreby doplňovaná ako súčasť servisu pri kontrole kotla, či celého vykurovacieho systému. Dopĺňa sa do vyprázdnenej nádoby filtra pri kontrole a prečisťovaní. Protector MC1+ je plne kompatibilný so všetkými ostatnými výrobkami MagnaClean.

  VÝHODY:

  Prípravok MagnaClean Protector MC1+ je ochranná kvapalina na 125l vody ústredného kúrenia

  • Určený pre domáce ústredné kúrenie s kombináciou rôznych kovov
  • Zabraňuje korózii a tvorbe vodného kameňa
  • Prípravok je PH neutrálny a nevyžaduje si výplach zo systému
  • Predlžuje životnosť celého systému
  • Zabraňuje zablokovanie čerpadiel
  • Úspory vo výdavkoch na plyn
  • Znižuje náklady na údržbu
  • Zachováva pôvodnú účinnosť vykurovacieho systému
  • Zabraňuje vzniku chladných miest na radiátoroch
  • Nejedovatý a priaznivý pre životné prostredie

  MagnaClean Protector MC1+ je vyvinutý na použitie v kombinácii s cyklónovým magnetickým filtrom MagnaClean. Avšak túto účinnú chémiu MC1+ určenú na ochranu ústredného kúrenia je možné použiť aj v kombinácii s inými filtrami.

  naplnanie-chemie-MagnaClean-10L-do-vykur

  Protector MC1+ už vo svojom názve prezrádza, že ide o ochrannú chémiu, teda INHIBÍTOR, ktorý konzervuje časti kovov podliehajúce korózii. Tým, že vytvorí tenkú  vrstvu povlaku na vnútornej stene potrubí, radiátorov, výmenníka, obehovom čerpadle a pod., bráni usádzaniu čierneho kalu na vnútorných stenách všetkých súčastí ústredného kúrenia. MC1+ takto vytvára vnútri vykurovacích systémov bezpečné prostredie bez korózie, čím predlžuje životnosť a zabezpečuje optimálne fungovanie celého systému. Plávajúce kontaminanty v systéme ústredného kúrenia, či už magnetické alebo nemagnetické, pretekajú s prúdom média priamo do filtra kotla MagnaClean Professional, ktorý ich účinne zachytí pred tým, než by sa dostali do kolta. Magnetické filtre MagnaClean sú ľahko servisovateľné, a tak sa dajú všetky zachytené magnetické aj nemagnetické nečistoty rýchlo a ľahko odstrániť. Chémia MC1+ s filtrom MagnaClean je najúčinnejšou ochranou Vášho kotla a celého vykurovacieho systému.

  Produkt MC1+ Protector Magnaclean

  MC1+ Protector pre ústredné kúrenie (ÚK) je inhibítor, ktorý účinne chráni vykurovacie systémy domácností pred koróziou a usadeninami vodného kameňa.

  Dóza 500ml aj 300ml sprej obhospodári 125L vody vo vykurovacom systéme.

  Protector MC1+ je dostupný aj v bandaskách s veľkosťou:

  5 L - na 1 250 L vykurovacej vody v ÚK

  10 L - na 2 500 L vykurovacej vody v ÚK

  25 L - na 6 250 L vykurovacej vody v ÚK

  200 L - na 50 000 L vykurovacej vody v ÚK

  1000 L - na 250 000 L vykurovacej vody v ÚK

   

  KVALITA:

  MagnaClean Protector MC1+ od ADEY známy ako inhibítor je úspešný produkt vysokej kvality. Je otestovaný a schválený hlavnými výrobcami kotlov v západnej Európe.


  Ako aplykovvat MC1+ Rapid Protector
  Protector MC1+
   sa vyrába priamo v Anglicku, ako aj všetky výrobky MagnaClean, čím sa zabezpečuje vysoká kvalita a spoľahlivosť týchto produktov. Každá dóza pred opustením fabriky prejde testovaním správnosti kvality.

  MC1+ je už druhou generáciou chémie s vylepšenou formulou, pričom je šetrnejší na všetky druhy kovov a materiálov, ktoré výrobcovia používajú pri výrobe súčastí vykurovacích systémov. Protector MC1+ je zároveň rezistentnejší voči nečistotám čierneho kalu, či usadeninám vodného kameňa.

  Je dostupný v tekutej forme v dóze s objemom 500ml aj v koncentrovanom stave vo fľaši (nádobe) pod tlakom – teda v spreji s objemom 300 ml pod označením RAPID s rýchlou aplikáciou do 20s.

  Prípravok MagnaClean Protector MC1+ zaisťuje dlhodobú a účinnú ochranu ústredného kúrenia v domácnostiach proti vnútornej korózii a tvorbe vodného kameňa.

  ŠETRNÝ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU:

  Nádoby RAPID nie sú tlakované freónom ale stlačeným vzduchom, čím sú šetrnejšie k životnému prostrediu. Plastové obaly dózy, či bandasiek a hliníkové nádoby spreja pod tlakom sú vyrobené z recyklovateľných materiálov, čím výrobca ADEY prispieva k znižovaniu emisií CO2.

  Používaním výrobkov MagnaClean zabezpečujete optimálnu účinnosť vodných vykurovacích systémov. Znižuje sa tým spotreba plynu, ako aj tvorba spalín, a teda sa znižujú emisie CO2. Produkty MagnaClean sú vyrábané z recyklovaných materiálov, a tým sa výrazne znižujú emisie. ADEY získalo ocenenie Carbon Footprint standard.

  Znižujeme CO2

   Zanechajte odpoveď